لوازم خانگی

اتوماسیون خانگی با 3 مشکل همیشگی روبرو است!

من از دهه ۱۹۷۰ با خدمات اتوماسیون خانه کار کرده‌ام، از دهه ۱۹۷۰ که اولین بار در آپارتمان خود ۱۰ – ۱۰ سوییچ را نصب کردم – که مطمئنم صاحب من وقتی از خانه بیرون آمدم، واقعا سپاسگزار هستم. پس از آن، تنها X – ۱۰ وجود داشت، و در حالی که چیزی جز امنیت وجود نداشت، این حقیقت که هیچ اینترنتی تا حد زیادی مانع از هک شدن من نشد

سپس در اوایل دهه ۲۰۰۰، اینستیون بیرون آمد و من طرفدار اولیه بودم. آخرین خانه من و خانه فعلی به طور کامل با سوئیچ‌های اینستیون برنامه‌ریزی شده‌بودند، و با برخی استثناها، همه چیز خوب کار می‌کرد.

استثناها در این میان این بود که اینستیون یک استاندارد معمولی نبود. بنابراین، دوربین‌های امنیتی، قفل‌های در، و دستگاه‌های متصل به هم نه تنها از یک پروتکل دیگر استفاده می‌کردند، بلکه بیشتر با یکدیگر متفاوت بودند و اغلب از یک برند مشابه می‌آمدند.

این عدم علاقه مشترک هنوز رواج دارد. اپل، گوگل و آمازون در ارتباط با این سکوهای مختلف کار کرده‌اند، اما نتایج آن کم‌تر از قابل‌اعتماد بودن است. تا زمانی که دستگاه‌های خودکار داخلی به یکدیگر متصل شوند، با یکدیگر صحبت خواهند کرد، یا ما یک روش قابل‌اطمینان تری برای اتصال استانداردها داریم، یک خانه واقعی اینترنت “،” واژه جدید ما برای خودکار کردن چیزها، عملی نیست.

اما اینستیون ظاهرا تحت کنترل است، و حالا باید در نهایت دوباره به درون خانه برگردم، که نه تنها گران نخواهد بود، اما من همیشه چندین بار در این فرآیند به خودم شوک خواهم داد، که طبق گفته سرتکس ، به این معنی است که این تلاش را برای مدتی کوتاه می‌کنم.

بیایید در مورد این هفته صحبت کنیم – و چیزی که من به دنبال جایگزین کردن سوئیچ‌های اینستیون هستم – و همچنین محصول هفته، که مجموعه‌ای از سوئیچ‌های فضاپیما سفارشی برای ماشین شما، خانه یا فقط برای تحت‌تاثیر قرار دادن دوستان تان است.

دوراهی های خانگی هوشمند

سه مشکل در حال پیشرفت با اتوماسیون خانه وجود دارد. اولی در میان چندین تکنولوژی مختلف رایج است، که فقدان یادگیری از آن‌هایی است که قبلا وجود داشته‌اند.

این به تنهایی در مورد اتوماسیون خانگی صادق نیست، اما به طور کلی از اینترنت (اینترنت)استفاده می‌کند. تقریبا هر شرکت به جای خریدن شرکت‌های موجود مانند X – ۱۰ یا اکلون، از خراش از نو استفاده می‌کند. X – ۱۰ یک رهبر در اتوماسیون خانه بود، اکلون یک رهبر در اتوماسیون کسب‌وکار بود، و هر دو تیم در دهه‌های اخیر یک معامله بزرگ را یاد گرفتند.

اگر شرکت به عنوان پایه‌ای برای نسل بعدی محصولات مورد استفاده قرار می‌گرفت، شرکت‌های اکتساب به زمین برخورد می‌کردند و نمی‌دانستند که چه کار می‌کند و چه چیزی نیست.

مساله شماره دو این است که به جای پیشرفت تکنولوژی، سوئیچ‌های اتوماتیک لازم است جایگزین شود، نگرانی‌های امنیتی بوجود آید، و قطعات پوشیدنی از بین بروند. اگر خانه به درستی محافظت نشود، حتی یک سیخ هم می‌تواند سوییچ‌ها را خاموش کند، بنابراین جایگزینی آن‌ها با کاربر بسیار مهم است. اما اغلب سوییچ‌ها به شما نیاز دارند که هر بار به آن‌ها کمک کنید.

تنها یک شرکت متوجه شد که این یک مشکل جدی است و ظهر روشنایی هوشمند ظهر است.طبق اخبار جدید تکنولوژی لوازم خانگی ، یک اسکله سوییچ ایجاد کرد که زمانی یک سوکت را برای تغییر سوئیچ روشن ساخت که به شما اجازه می‌دهد به راحتی کلیدهای خود را وقتی منسوخ یا منسوخ شوند، ارتقا دهید.

این اولین انتخاب من برای تعویض تعویض بود. متاسفانه، در حالی که وب سایت فعال باقی می‌ماند، هر تلاشی که برای تماس با آن‌ها انجام داده‌ام شکست‌خورده است. بنابراین من شک دارم که آیا آن‌ها هنوز در آمریکا فعال هستند، اگرچه ممکن است هنوز هم در اروپا فعال باشند.

کلید سوییچ فضایی هشومند

مساله شماره ۳، فقدان مجموعه‌ای از استانداردهای هم‌کاری مشترک است که تمام محصولات اتوماسیون خانه را کاهش می‌دهد. همان طور که اشاره شد، در حالی که برخی از استانداردها وجود دارند، ” آن‌ها به طور جهانی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و شما معمولا نیاز دارید چیزی پیدا کنید که با هر چیزی که می‌خواهید به عنوان یک هاب استفاده کنید، کارساز باشد.

همچنین پیشنهاد میکنیم مقاله جدیدترین تکنولوژی لوازم خانگی را نیز مطالعه فرمایید.

بنابراین، اگر از اپل استفاده می‌کنید، با چیزهایی شروع می‌کنید که با اپل کار می‌کند، و ریسک شرکت اپل را در بر می‌گیرد. مشابه گوگل یا آمازون. این مساله باعث می‌شود مطمئن شوید که سرمایه‌گذاری شما نه تنها سال‌ها طول می‌کشد، بلکه در ابتدا به عنوان تبلیغ عمل می‌کند.

سوئیچ‌های اینستیون من به طور متناوب کار می‌کرد و به طور کلی فقط با تمام فرمان‌های ساده یا غیر فعال، نه سوئیچ‌های فردی. به طور ایده‌آل، لوازم خانگی، سوییچ‌ها و محصولات سرگرمی خانگی همگی از یک مجموعه از استانداردها استفاده می‌کنند، بنابراین آن‌ها دارای تعامل هستند، اما دور از پرونده است، که خانه خودکار واقعی را به سمت آینده سوق می‌دهد.

پیچش

اتوماسیون خانه تا حد زیادی برای کسانی باقی می‌ماند که یا فقط روی کاره‌ای کمی تمرکز می‌کنند – مثل قفل کردن، دوربین‌های امنیتی و گاهی اوقات متصل به اشیا – اما هنوز در نقطه‌ای که شما می‌توانید خود خانه خود را خودکار کنید و یا برنامه نصب نصب کنید که جامع باشد.

این به این معنا نیست که شما نمی‌توانید راه‌حل‌های انفرادی را پیدا کنید. به عنوان مثال، من شروع به جایگزینی سوئیچ‌های اینستیون با سوئیچ‌های کستا لوترون کرده‌ام. من دو سوییچ دیوار، شش کنترل خارج از فضای باز، و مرکز کستا نصب کرده‌ام، و به نظر می‌رسد همه چیز برای گوشی‌های مبتنی بر اندروید مایکروسافت خوب کار می‌کند.

من شک دارم که  لترون در همه جا وجود داشته باشد، که بسیاری از محصولات دیگر را تولید می‌کند و یکی از بازیگران بزرگ‌تر در سخت‌افزار کنترل الکترونیک است. با این حال، حتی با  سوییچ هایی، در حالی که یکی از آن‌ها قابلیت جایگزینی آسان را پیدا نمی‌کنند که به نظر من برای کلاس حیاتی است و به غیر از دوشاخه در فضای باز در فضای باز، شما هنوز هم باید راه‌حل را بیشتر از اینستیون انتخاب کنید.

بنابراین، بعد از ۵۰ سال کار بر روی یافتن راه‌حل اتوماسیون خانه ایده‌آل، من هنوز مشتاقانه منتظر روزی هستم که صنعت در نهایت درک می‌کند که قابلیت هم‌کاری و نگهداری آسان برای این کلاس حیاتی هستند.

تا زمانی که این کار را انجام دهد، توصیه می‌شود که این کار را به خانه خود انجام دهید مگر این که حاضر باشید خطرات را قبول کنید و به خوبی با آن جایگزین نشوید، و چیزی که ایده‌آل است طی چند سال کوتاه که استقرار شما را منسوخ می‌کند، به طور دردناکی جایگزین خواهد شد.

من حاضرم این ریسک را قبول کنم، اما بعد در لبه برشی زندگی می‌کنم.

سوئیچ لیزر فضایی کنکورد

چیزی که مرا به (کنکورد)جلب کرد، فقط این نبود که  سویچ های آن را برای سفینه تبدیل کند، بلکه باعث می‌شود که یک سوییچ به نام سوییچ لیزرفضایی (آن یک مجموعه سوئیچ واقعی باشد)که من فکر کردم برای نصب روی چیزی سرگرم‌کننده باشد.

اما بعد متوجه شدم که این شرکت برنامه‌ای را برای هر چیزی که قلبتان آرزوی آن را دارد، سفارشی می‌کند. بنابراین من به چندین سوییچ دستور دادم که با آن‌ها خوش بگذرانند؛ یکی برای ماشین پروژه من، و همچنین یکی برای ماشینی که من دوست دارم آن را بسازم، یک کپی از استون مارتین DB۵ که توسط جیمز باند رانده شده‌است. نمی‌توانم آن ماشین را بسازم، اما می‌توانم پول را بخرم و فقط وانمود کنم.

گاهی اوقات لذت بردن از چیزی است که باعث می‌شود شما لبخند بزنید، و کنکورد به من اجازه این کار را می‌دهد.

سوییچ‌ها دسته صنعتی هستند. بسیاری از چیزهایی هستند که در سفینه فضایی واقع شده‌اند، و من هنوز فکر می‌کنم که ساخت یک صفحه از سوییچ‌ها در پشت سرم با گروه‌هایی مثل موشک‌های بازو و صندلی خارج کننده که توجه مردم را هنگامی که به یک تماس زوم هستم، جلب کند، جالب خواهد بود.

فکر نمی‌کنم ما دلایل زیادی برای لبخند زدن به این روزها داشته باشیم، بنابراین به دنبال چیزهایی هستم که گران‌قیمت نیستند، اما باعث لبخند زدن من می‌شوند. تجهیزات لیزر فضایی کنکورد، سوییچ اسلحه، و حتی مجموعه سوییچ‌ها که من در مورد استفاده در ماشین پروژه خود فکر می‌کنم، همه این کار را انجام می‌دهند، که به همین دلیل است که سوییچ های فضایی محصول این هفته هستند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا