ارز دیجیتال و NFT ها

nft های کم ارزش شده : خرگوش سفید ،Citizenpx ،حیوانات دیجیتال و …

احیای دنیای غیر – یک کار دلهره‌آور است. با بسیاری از پروژه‌های NFT جدید، هنرمندان و مجموعه‌های بزرگ که به طور هفتگی بروز می‌کنند، تقریبا غیرممکن است که با همه اتفاقات جدید و هیجان‌انگیز ادامه دهیم.

قبلا هر چیزی که برای پیدا کردن آخرین جنون NFT مورد نیاز بود، یک مرور ساده از طریق اپ سی بود. اما از سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۰۲، اوضاع به شدت تغییر کرده‌است. در حال حاضر، مشتاقان NFT باید واقعا به چیزهایی که در آنجا جمع می‌شوند، فکر کنند.

برای کمک به کشف تلاش‌های اوی و الهامبخش جدید، هم اکنون nft جدید و هم اکنون کم ارزش شده را ارائه می‌دهد: یک ستون هفتگی که پروژه‌های ابتکاری، مجموعه‌های، و هنرمندان را به جلو هل می‌دهد تا فضای خالی را به جلو هل دهد.

خرگوش سفید

خرگوش سفید که در ۱ مارس ۲۰۲۲ آغاز به کار کرد، پروژه افتتاحیه یک برنامه توزیع فیلم غیر متمرکز جدید به نام شیبویا است.   Pplpleasr  و  Maciej Kuciara، که توسط افراد کریپتو بانفوذ و با نفوذ ساخته شده‌اند، به جامعه خود اجازه می‌دهد تا در فرآیند خلق فیلم‌های انیمیشنی خود شرکت کنند.

در حال حاضر، تولید کننده خرگوش در مرکز اکو سیستم شیبویا قرار دارد. با برگزاری این گذر، مجموعه داران قادر به رای دادن با قرار دادن  NFT در پایان اپیزود خود از مجموعه فیلم خرگوش سفید بودند. شیبویا یک مورد کاربردی جالب برای اینکه چگونه شرکت‌های تفریحی در آینده ممکن است پایگاه طرفداران را برای شرکت در ایجاد محتوا مورد استفاده قرار دهند، ارائه می‌دهد.

Citizenpx

Citizenpx  مجموعه PFP pixel است که در بیستم نوامبر سال ۲۰۲۱ با استفاده از ایبوی جمعی هنر، آغاز شد. خود مجموعه شامل ویرایش سبک آواتار از بسیاری از مناظر شهری ایبوی و پیکسل شده است که آن‌ها را پیکسوراما می‌نامند.

به نقل از سرتکس ،به محض راه‌اندازی، Citizenpx  دو چیز را انجام داد: اول، این کار برای توسعه پایه جمع‌کننده  ایبوی، به عنوان ۱ / ۱ ثانیه به طور مداوم برای قیمت‌های فوق‌العاده بالا، عمل کرد. دوم، به کلکسیونر ها  روشی پیشنهاد داد که  NFTهای خود را به عنوان PFPs به نمایش بگذارند. با اینکه این یک غواصی کامل در بازار PFP نبود، اما فضای NFT هنوز هم از آن قدردانی می‌کرد.

حیوانات دیجیتال

حیوانات دیجیتال، که در ۱۳ دسامبر سال ۲۰۲۱ آغاز به کار کردند، مجموعه‌ای از ۸،۸۸۸ حیوانی منحصر به فرد است که داده‌ها را به “روح” تبدیل می‌کنند.

با استفاده از یک الگوریتم پیچیده که داده‌های احساساتی از حساب کاربری تویی‌تر و کیف پول اتریوم را بررسی می‌کند، حیوانات دیجیتال یک “روح دیجیتال” ایجاد می‌کنند که ۱۰۰ درصد منحصر به هر جمع‌کننده است. سپس آن روح به یک هنر سه‌بعدی تبدیل می‌شود

طبق جدیدترین اخبار ارزدیجیتال ،در حال حاضر، تیم حیوانات دیجیتال در حال توسعه یک بازی براساس مجموعه فراگیر آن‌ها است. به طور کلی، حیوانات دره اسماعیل‌خان یک مورد کاربردی جالب برای داستان‌سرایی NFT فراهم می‌کند، چرا که مرزه‌ای نوآوری و تیوری بازی را تست می‌کند.

Bktr.io

Bktr.io  مجموعه‌ای از موجودات هندسی تولیدی است که توسط Siggi Eggertsson خلق شده‌اند. که در ماه مارس سال ۲۰۲۱ آغاز شد، مجموعه‌ای از موجودات زنده است که با یکدیگر در یک اکوسیستم غیر متمرکز تعامل دارند.

اگرچه خود Bktr.io به عنوان یک PFP عرضه نمی‌شود (همانطور که حتی قبل از آواتارهای میمون‌هاتولیدی ساخته شد)، آن یک وجه منحصر به فرد از بازار NFT آواتار بوده‌است. این پروژه که به عنوان مجموعه کوچکی از مجموعه ساخته شده‌است، از نظر ابتکار و دستاوردهای تاریخی ارزشمند است.

Okay Bears

خرس های خوب ، PFP ای هستند که در ۲۶ آوریل ۲۰۲۲ شروع به کار کرده‌اند که به سرعت تبدیل به یکی از موفق‌ترین پروژه‌های NFT در سولانا شده‌است. حتی راه خود را به مشهورترین مجموعه‌های NFT در اوپن سی پیدا کرده‌است.

همچنین پیشنهاد میکنیم مقاله : بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 ، را مطالعه فرمایید.

همانطور که بسیاری از جمع کنندگان از بلاکچین در جستجوی تجارت NFT ، دور می‌شوند، خوب خرس‌ها مجموعه مشابهی را برای مشتاقان خود فراهم کرده‌اند تا با آن‌ها آشنا شوند. این پروژه نشان داده‌است که تلاش‌های سولانا در تلاش است تا به همان بزرگی که در اتریوم ضرب شده‌است، بزرگ باشد – چیزی که به طور حکایتی در اکو سیستم NFT نبوده است.

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا