ارز دیجیتال و NFT ها

یک راننده جوان از NFT  برای رسیدن به یک رویای مسابقات فرمول یک استفاده میکند!

بیانکا یک راننده مسابقات ۱۷  ساله است که از NFT برای رسیدن به رویاهایش و ساختن تاریخ استفاده می‌کند. در ماه مارس، بیانکا یک نقطه مورد علاقه را در تیم آکادمی “W” به دست آورد که در آن در هشت مسابقه جهانی حمایت از مسابقات جهانی مسابقات فرمول ۱ مسابقات جهانی برگزار خواهد شد. او اولین مسابقه دهنده فیلیپین خواهد بود که در مسابقات قهرمانی همه زنان شرکت خواهد کرد.

این دستاورد حتی نزدیک‌تر به هدفش برای تبدیل شدن به یک راننده فرمول ۱ به نظر می‌رسد. با این حال، این مساله با چالش‌هایی نیز همراه است – یعنی تامین هزینه‌های مربوط به آموزش و حتی نیازهای اولیه.

پروژه NFT Horse Dark را در نظر بگیرید. بیانکا ، گذرگاه دسترسی NFT را برای تامین بودجه برای شغل ورزش‌های موتوری به سرعت در حال پیشرفت خود راه‌اندازی کرد و نیز با نگاهی منحصر به فرد، دقیقا به نحوه کار او برای یک رویا (فرمول یک)به او کمک می‌کند.

یک نگاه انحصاری به پشت فرمان

به گزارش سرتکس ،پروژه اسب سیاه به عنوان یک “انتخاب جدید بر روی آژانس استعداد سنتی و کارکرده‌ای حمایت اولیه – بازنگری شده از طریق فن‌آوری بلاک چین” توصیف شده‌است.

هر کسی که به حمایت از این پروژه علاقه‌مند باشد، طبق نقشه راه هر اسب سیاه، دسترسی به مطالب پشت‌پرده، تعامل اجتماعی با بیانکا ، مرچ، و چیزهای دیگر را تضمین می‌کند.

بیانکا به ویژه در مورد این که این پروژه چگونه او را به جامعه خود نزدیک‌تر می‌کند، هیجان‌زده است. در یک خبر رسمی، او می‌گوید: ” اسب سیاه یک فرصت عالی برای من است که فن‌آوری جدید را برای ایجاد یک پلت فرم پایدار با هدف بخشیدن به کسانی که به من اعتقاد دارند، در آغوش بگیرم. چیزی که من از همه هیجان‌زده هستم، روش‌های جالب و سرگرم‌کننده‌ای هستند که در آن می‌توانم مستقیما با طرفداران خود تعامل داشته باشم. در عوض حمایت از آن‌ها، من سخت کار خواهم کرد تا بهترین راننده دنیا شوم و همراه با تیم من محتوای منحصر به فرد و بینشی نسبت به زندگی من و دنیای ماشین های اسپرت ارائه دهد.”

در آینده، مجموعه‌های NFT مانند بیانکا می‌تواند در بازار جمع‌کننده نقش مشابهی ایفا کند – احتمال اینکه NBA تا به حال گرفتار شده باشد. این جریان درآمد جدید برای ورزش‌کاران در حال شکوفایی نیز می‌تواند به خوبی با حکمی که در نهایت به ورزش‌کاران NCAA حق پذیرش معاملات ضمانت شده را اعطا کرده‌است، بازی کند.

بی رنگ بودن

به عنوان یک ورزش‌کار حرفه‌ای به عنوان یک ورزش‌کار حرفه‌ای ممکن است ورزش حرفه‌ای به نظر برسد، ورزشی مانند مسابقات حرفه‌ای نیاز به سرمایه‌گذاری قابل‌توجه مالی در انتهای یک برنامه آموزشی وحشیانه دارد – قبل از این که آن‌ها حتی شانس رفتن به آن را پیدا کنند. تلاقی عواملی مانند این منجر به فقدان تنوع در مسابقات حرفه‌ای، با مسابقات فرمول یک قهرمانی جهان در مسابقات فرمول یک ورزش، که نشان از این واقعیت تاسف‌بار است، منجر شده‌است.

طبق جدیدترین اخبار ارز دیجیتال ،در طول ۷۰ سال سابقه این رویداد، انتشار همگن از شرکت کنندگان را نشان می‌دهد: از ۹۰۰ راننده که حداقل در یک دوره مسابقات قهرمانی فرمول ۱ شرکت کرده‌اند، اکثریت قریب به اتفاق آن‌ها افراد نژاد قفقازی بوده‌اند. به عنوان مثال، تنها تعداد کمی از رانندگان آسیایی در این تورنمنت رقابت کرده‌اند، با وجود این که کشورهایی مانند ژاپن چندین نسل از مشتاقان ورزش ورزش‌های موتوری را پرورش داده‌اند. آن‌ها به خاطر گریه و فریاد زدن، آب را اختراع کردند.

نژاده‌ای دیگر در این مسابقات حضور بسیار محدودی داشتند. در حقیقت، این مسابقات هیچ مسابقه دهندگان سیاهی را تا زمانی که لوییس هامیلتون در اولین مسابقه جهانی اول خود در سال ۲۰۰۷ شرکت کرد، ندید. زنان در بالاترین سطوح مسابقات رقابتی حتی نادر هم دیده می‌شوند. آخرین باری که شاهد رقابت یک زن در این تورنمنت بودیم، در سال ۱۹۷۶ زمانی بود ک لیلا لامبرودی دومین و آخرین حضور خود را اعلام کرد

متاسفانه، فضای NFT و کریپتو نیز مشابه این فقدان تنوع است. طبق گزارش برنامه صبحگاهی، تا سال ۲۰۲۲، بیش از ۷۰ درصد از حساب‌های  ارزدیجیتال جهان توسط مردان برگزار می‌شود که ۶۲ درصد از کل مردان سفیدپوست هستند. این یکی از دلایلی است که ابتکار بیانکا به اندازه مسابقه مهم است. نماینده زنان و افراد رنگ در هر دو جامعه، تنها به شکستن موانعی که ورود به آن‌ها وجود دارد کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که هر کسی فرصت‌های برابر برای مشارکت دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا