ارز دیجیتال و NFT ها

مجموعه Moonbirds صعودی باورنکردنی در NFT ها داشت!

توکن‌های NFT مجموعه مون بردز (Moonbirds) به فاصله ۲۴ ساعت از زمان عرضه خود، با استقبال گسترده کاربران مواجه شدند و با حجم معاملات روزانه ۱۵۷ میلیون دلار، در صدر فهرست مجموعه‌های NFT قرار گرفتند.

به گزارش سرتکس ، توکن های NFT مجموعه مون بردز در تاریخ ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین) در بازار اوپن‌سی عرضه شدند و درصدر فهرست بیشترین حجم معاملات روزانه و هفتگی قرار گرفتند.

در حال حاضر، ارزش بازار پروژه مون بردز معادل با ۱۳۷.۳۷ میلیون دلار است که این پروژه را در رتبه سیزدهم بازار قرار می‌دهد. به علاوه، کف قیمت توکن‌های NFT مون بردز معادل با ۱۲.۸۸ اتر (حدود ۳۷,۵۰۰ دلار) است که نسبت به زمان عرضه در ۱۶ آوریل، افزایش ۵ برابری داشته‌اند.

در مجموع 10000 NFT از این مجموعه تولید شده توسط کامپیوتر وجود دارد که به‌سرعت در 16 آوریل با قیمت 2.5 اتر (ETH) به‌ازای هر NFT یا 7700 دلار با قیمت فعلی اتریوم فروخته شد.

قیمت کف (حداقل میانگین فروش) از آن زمان در بازارهای ثانویه افزایش‌یافته است، به‌طوری که در OpenSea در حال حاضر مبلغ سنگین 18.45 ETH (56800 دلار) را نشان می‌دهد.

بر اساس داده‌های CryptoSlam، این پروژه بیش از 289.9 میلیون دلار فروش ثانویه داشته است به همین دلیل این پروژه  در پرفروش‌ترین مجموعه NFT در شاخص‌های هفت‌روزه و 30 روزه و همچنین رتبه دوم را در 24 ساعت گذشته قرار گرفته است.

بر اساس اطلاعات DappRadar ،یکی از NFTهای این مجموعه نهمین فروش بزرگ کل مجموعه‌های NFT را در هفته گذشته با 135 ETH (410000 دلار) به دست آورد.

طبق جدیدترین اخبار ارزدیجیتال ، نقشه راه پروژه، مزایای هولدر‌های اینNFTها شامل دسترسی اولویت‌دار به تخفیف‌های آینده، باشگاه عضویت، کالا و دسترسی زودهنگام به پلتفرم متاورس آینده به نام «Project Highrise» خواهد بود. مجموعه Moonbirds NFT توسط PROOF Collective تأسیس شد که روی چندین پروژه NFT کار می‌کند و همچنین به‌عنوان یک باشگاه اجتماعی انحصاری برای 1000 دارنده PROOF Collective NFT عمل می‌کند.

مون بردز در صدر حجم معاملات هفتگی توکن‌های NFT

حجم معاملات چشمگیر مون بردز فراتر از معاملات روزانه رفته است. در حال حاضر، این پروژه بالاترین حجم معاملات هفتگی را نیز در اختیار دارد. این پروژه هم‌چنین توانسته است از حجم معاملات هفتگی پروژه‌های NFT معروفی نظیر می‌بیتز (Meebits)، باشگاه قایق‌سواری میمون کسل و کریپتوپانکز پیشی بگیرد.

ویژگی‌های مجموعه moon birds

در حال حاضر 10,000 توکن از این مجموعه به صورت NFT ضرب شده است که از این میزان 6,920 آدرس منحصر به فرد حداقل یک توکن NFT از این مجموعه را در اختیار دارند. هر توکن  Moonbirds، عضویت ویژه در باشگاه دارندگان این مجموعه را امکان‌پذیر می‌سازد که شامل دسترسی به سرور اختصاصی دیسکورد، ایردراپ‌های انحصاری مرتبط با مون بردز، نشست‌های خصوصی، دسترسی به پروژه‌های آتی و متاورسPROOF است.

هم‌چنین می‌توان توکن های NFT مون بر‌دز را بدون آنکه از کیف پول مالک خارج شود، قفل کرد. این موضوع به دارندگان توکن‌های Moonbirds امکان می‌دهد تا از مزایای بیشتری نظیر سطوح جدیدتر و آشیانه‌های به‌روزرسانی‌شده بهره ببرند. همچنین موقعیت‌های دسترسی به ایردراپ‌ها و پاداش‌های پیشرفته‌تر از دیگر مزایای مالکیت این توکن‌ها است.

علت رشد این nft ها چه بود؟

بنابر داده های CryptoSlam، این پروژه در 4 روز ابتدایی شروع به کار خود در بازار ثانویه و همچنین عرضه اولیه خود توانسته 289.9 میلیون دلار حجم معاملات ایجاد کند. این عدد باعث شده است که کلکسیون NFT پرنده های پیکسلی به صدر جدول پرفروش ترین NFT های بازار در 7 و 30 روز گذشته برسد.

همچنین پیشنهاد میکنیم مقاله : آینده الگوراند و همه چیز درباره الگوراند را مطالعه فرمایید.

با نگاهی به حجم معاملات 30 روزه NFT های بازار، به وضوح می توان برتری مون بردز را مشاهده کرد. حجم معاملات این کلکسیون با رتبه دوم این لیست یعنی Azuki و حجم معاملات 189.3 میلیون دلاری فاصله معنادار 52 درصدی دارد و از رتبه سوم یعنی BAYC با حجم معاملات 164.6 میلیون دلاری هم فاصله 76 درصدی را ایجاد کرده است.

وبسایت DappRadar همچنین خاطر نشان کرد که توکن Moonbirds #7963 در هفته گذشته با معامله به قیمت 135 اتر (410,000 دلار) رتبه نهم با ارزش ترین NFT ها را به خود اختصاص داده است.

لازم به ذکر است که پروژه Moonbirds مسیر مشابهی با Bored Ape Yacht Club (BAYC) را از سر گرفته است. یعنی NFT های کاربردی را ارائه کرده است که به هولدرهای خود اجازه دسترسی به یک اکوسیستم خصوصی و باشگاه اختصاصی را می دهد.

بنابر نقشه راه کلکسیون Moonbirds هولدرها از مزایایی شامل دسترسی با اولویت به دراپ های آینده، عضویت در کلوپ این پروژه و دسترسی زودتر به پلتفرم متاورس آینده این پروژه به نام Project Highrise می شود.

کلکسیون NFT های مون بردز توسط PROOF Collective که هم اکنون در حال کار روی چندین پروژه NFT دیگر است و همچنین به عنوان باشگاه اجتماعی اختصاصی برای 1000 هولدر NFT های PROOF Collective فعالیت می کند. در حال حاضر، این بلیط های عضویت کف قیمت حیرت انگیز 91 اتری (278,800 دلار) دارند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا