ارز دیجیتال و NFT ها

هرچیزی که درباره nft جدید رابین هود و کیف پول ارز دیجیتال باید بدانید

در آوریل ۲۰۲۲، ان اف تی رابین هود اولین کیف خصوصی خود را به حدود دو میلیون نفر رساند و این کار را برای آن‌ها آسان‌تر کرد تا از پلتفرم استفاده کنند. حالا، یک ماه بعد، شرکت اعلام کرده‌است که یک کیف پول دیگر می‌سازند. این کیف پول – جدید، کیف پول 3 وب به کاربران “کنترل کامل” را بر روی ارز دیجیتال می‌دهد.

ولد تنو مدیرعامل  ان اف تی رابین هود در یک خبر رسمی گفت: ” کیف پول 3 وب ما برای همه آسان‌تر خواهد شد تا کلیدهای خود را نگه دارند و همه موقعیت‌هایی را تجربه کنند که سیستم مالی باز باید ارائه کند.”

به نقل از سرتکس ،با توجه به وبلاگ ان اف تی رابین هود ، کیف پول – به عنوان یک برنامه مستقل راه‌اندازی خواهد شد. کاربران می‌توانند ارز دیجیتال را با هیچ هزینه شبکه‌ای مبادله کنند و NFTs را ذخیره کنند و به بازارها متصل شوند. یوهان کربات، یک CTO، به TechCrunch گفت که علاوه بر این، این کیف به عنوان یک نقطه اتصال به اکوسیستم مالی غیر متمرکز (defi)بکار خواهد رفت و به کاربران فرصت می‌دهد تا با قرض دادن یا انداختن آن‌ها، محصول خود را در اختیار آن‌ها قرار دهند.

کاربرانی که به دنبال دسترسی اولیه به کیف پول ان اف تی رابین هود هستند می‌توانند به پلتفرم ملحق شوند. این شرکت نسخه بتای کیف را در تابستان امسال راه‌اندازی خواهد کرد و سپس برنامه کامل را تا پایان سال ۲۰۲۲ آزاد خواهد کرد.

رقابت جدید ان اف تی ها

طبق جدیدترین اخبار ارز دیجیتال ،ممکن است به خاطر داشته باشید که ان اف تی رابین هود از رکود سهام سال ۲۰۲۱ محدود است، که در آن شرکت کاربران را از خریدن یا خرید سهام خاص محدود می‌کند و واکنش شدید قابل‌توجهی را به تصویر می‌کشد. از آن زمان به بعد، و به دلایل مختلفی از جمله نوسانات بازار، ان اف تی رابین هود شاهد شیب قابل‌توجهی در درآمد خالص بوده‌است. در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲، درآمد تجاری این شرکت به طور خاص ۳۹ درصد کاهش یافت.

برای جبران این زیان‌ها، ان اف تی رابین هود یک استراتژی رمزنگاری تهاجمی را به کار گرفته‌است. این شرکت علاوه بر کیف پول جدید، پول‌های دیجیتال جدید از جمله سولانا و شیبا را با هم ادغام می‌کند و به طور فعال محصولات و خدمات مرتبط با محصولات خود را ارتقا می‌دهد.

تنها زمان مشخص می‌کند که آیا این تلاش‌های جدید درآمد شرکت را افزایش خواهد داد یا خیر. در صورت موفقیت، بازیکنان کلیدی مانند متاماسک و کوین بیس رقابت جدیدی خواهند داشت.

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا